Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Gögüs Büyütücü Krem

Gögüs Büyütücü Krem
Gögüs Büyütücü Krem
199,00TL

Gögüs Büyütücü Krem gögüslerinizin dogal yollar ile büyümesine ve dikleşmesini yardımcı olur. Düzenli kullanım ile gögüslerinizin 10cm e kadar büyümesini ve dikleşmesini saglar. Daha iyi bir görünüme kavuşmak için dik göğüslere sahip olmak isterseniz, ameliyat olmadan hiçbir operasyon geçirmeden de harika göğüslere sahip olabilir güzel görünebilirsiniz. Her kadın diye genelleme yapmasak da, kadınların %90ı dik ve diri göğüslere sahip olmak ister. Belirli sebeplerden dolayı çoğu kadının göğüsleri sarkmaktadır. Herhangi bir kimyasal içermedğinden dolayı bilinen bir yan etkisi yoktur. Gögüslerinizi büyütmek için cerrahi yollara başvurmak diğer ise diğer bir seçenektir. Cerrahi yöntem silikon takılmasıdır. Takılan silikonlar belli sürelerde çıkartılarak yenilenmelidir. Bunun yanında her operasyon sonrası atılan dikişler lazer yöntemleri ile düzeltilmelidir.

Gögüs büyütücü krem herhangi bir yan etkisi olmadan ve cerrahi işlem gerektirmeden gögüslerinizde büyüme ve sıkılaşma sağlar. Düzenli olarak kullanılmazsa etki göstermez. Normal hayatınızı herhangi bir şekilde etkilemez.

Gögüs Büyütücü Krem Kullanımı

Gögüs Büyütücü Krem günde 2 defa gögüslerin tamamına sürülmelidir. Her kullanım arasında 12 saat olmalıdır. Kullanım düzenli olmalıdır. Tam etki için 2 aylık kullanım gerektirir. 1. ayda gögüsler büyümeye hazır hale gelir. 2. ayda ise büyüme tamamlanır ve etkisi kalıcıdır. Bu etkiler klinik olarak kanıtlanmıştır fakat bünyeden bünyeye farklılık göstermektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
viagra krem | En iyi bayan azdirici damla | Lady Era | Steel Man | geciktirici |