whatsapp ico

Kızlık Zarının Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

01.01.2019 05:11, Admin

Kızlık zarının görevi vücuda vajinal yoldan girebilecek olan bakteri ve enfeksiyonları engellemektir. Bekâret zarı olarak da bilinen kızlık zarı ülkemizde mahremiyet simgesi olarak görülür ve bazı aileler bu durum içinde fazlasıyla tutucudur.

Kızlık zarının bozulduğunu anlamanın tek yolu doktor kontrolü yani doktor muayenesidir. Doktor muayenesinin kızlık zarının bozulduğunu anlamanın herhangi başka bir yolu yoktur. Kızlık zarı sadece ilişki yoluyla bozulmaz. Kızlık zarı yanlış yapılan bir hareket, geçirilen bir kaza yoluyla da bozulabilir veya doğuştan hiç olmaya da bilir.

Girilen ilişki de kan gelmemesi bayanın kızlık zarının daha önceden bozulduğu anlamına gelmez. Bayanların birçoğunun kızlık zarı normalden daha esnektir ve ilişki esnasında bozulmaz ve kızlık kanı gelmez.

Kızlık zarının bozulması

Normal durumlarda ilk girilen ilişkide kızlık zarı bozulur. Kızlık zarının bozulması durumu çok acı verir. Kızlık zarı bozulduğunda ortalama 4 ile 9 damla arasında kan gelir. Kızlık kanı rengi normal kan renginden daha açıktır. Neredeyse pembeye yakın bir rengi vardır. Kızlık zarının esnek olması durumunda kızlık zarı ilk ilişkide yırtılmaz ve kan gelmez. Kızlık zarının bozulması 2. Veya 3. İlişkide meydana gelir. Kanama ortalamanın çok üzerinde olur.

Kızlık zarından ne kadar kan gelir?

Kızlık zarından kan gelmesi sadece kızlık zarının herhangi bir durumda yırtılması ile meydana gelir. Kızlık zarı sadece ilişki yoluyla bozulmaz. Mastürbasyon yaparken, hastalık durumlarında veya kaza nedeniyle de bozulabilir. Kızlık zarı yırtılması durumunda normalde 4 ile 9 damla arasında kanama olur.

Kızlık zarı bozulduğunda gelen kan ortalama 1 saat sonunda kesilir ve devam etmez. Kanın rengi koyu kırmızı değildir. Daha çok pembeye yakın bir renkte kanama olur.

Kızlık zarı bozulması ile gelen kızlık kanının rengi çok koyu olması durumunda ve 1 saat sonunda kesilmemesi durumunda en yakın sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır.

Bakirelik testi nasıl yapılır?

Bakirelik testi sadece hastanede ve uzman doktor tarafından yapılır. Bakirelik testi adli bir durum olmadıkça kamu hastanelerinde yapılmayan özel bir işlemdir ve sadece özel hastanelerde randevu alarak yapılır.

Özel hastanelere bakirelik testi için başvurulduğunda uzman doktor bayanın vajinal bölgesini pens yardımıyla açarak ortalama 5 cm içeride bulunan kızlık zarını kontrol eder. Bakirelik testi durumunda kişinin kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığı, daha önceden kızlık zarı yırtılmış ise ortalama olarak ne kadar süre öncesinde bozulduğunu ve kızlık zarı dikim operasyonu geçirilmiş ise bunu doğrudan tespit eder. Bakirelik testinin hatalı çıkma durumu ve uzman doktorun durum tespiti yapamaması neredeyse imkânsızdır.

Kızlık diktirme fiyatları

Kızlık zarının herhangi bir durumda yırtılması ile kızlık zarının tekrar onarımı yani kızlık zarı dikimi mevcuttur. Kızlık zarı dikim operasyonu kamu hastaneleri yani devlet hastanelerinde gerçekleştirilemeyen bir durumdur. Özel hastanelerde gerçekleştirilen kızlık zarı dikimi illere ve hastanelere göre farklılık göstermektedir.

Kızlık zarı dikim operasyonu hakkında detaylı bilgiyi canlı destek ekibimizden, 0242-252-0013 nolu ücretsiz destek hattımızdan alabilir veya kızlık zarı dikimi hakkında detaylı bilgi verdiğimiz diğer makalemizden takip edebilirsiniz.


  Yapay Kızlık ZarıKızlık Zarı Dikimi

Önerilen Ürünler

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık ZarıYapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir d..

299TL

Bekaret Hapı

Bekaret Hapı

Bekaret Hapıİngiltere’den ithal bekaret hapı diğer adı ile yapay kızlık zarı 199TL den satışa sunulm..

199TL

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Krem

Vajina Daraltıcı Jel Krem Vajina daraltıcı krem zamanla vajinanızda oluşan sarkma ve genişlemeyi da..

179TL

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma Kremi

Beyazlatıcı Krem | Genital Beyazlatma KremiBeyazlatıcı Krem özel bölge ve koltuk altı bölgelerinde k..

49TL