whatsapp ico

Azdırıcı

18.06.2021 20:22, admin

Azdırıcı damlalar cinsel yönden sorun yaşayan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle karşı tarafı memnun etmek için kullanımı yaygındır. Sadece bayanlar için değil aynı zamanda erkekler için de belirli ilaçlar ve ürünler üretilmektedir.

Duruma ve kişinin isteğine göre damla ya da hap şeklinde üretimi yapılmaktadır. Bu ürünlerin hepsinin tek bir ortak özelliği bulunmaktadır. Cinsel yaşamı daha kaliteli hale getirmek ve tatmin olmayı en üst seviyede sağlamak.füzyon bayan damla

Azdırıcı Nasıl Kullanılır?

Azdırıcı nasıl kullanılır sorusu bu noktada merak edilen konuların başında gelmektedir. Kullanımı oldukça kolaydır. Hemen her kadın tarafından kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken kullanım ile birlikte sağlıklı ürünlerin tercih edilmesidir. Eczane ya da resmi satış kanalları dışında almak hem cinsel yönden hem de genel hayat için sorunlar oluşturabilir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekmektedir. Eczane ya da resmi satış yerleri dışında almamak en doğrusu olacaktır.

Azdırıcı Etki Süresi Ne Kadardır?

Azdırıcı etkisi süresi ise kişinin durumuna göre kısa sürede kendini göstermektedir. Bu ürünler kullanıldıktan sonra genellikle en geç 20 dakika içerisinde etkisini hissettirmektedir. Bunun yanında sadece cinsel ilişkiye giriş için değil, devamında da kaliteli bir cinsel ilişki sağlamaktadır. Belirtilen miktardan fazla kullanılması sanılanın aksine süreyi etkilememektedir. Bu nedenle belirtilen miktar yeterli gelmekte ve aşırısına gerek olmamaktadır.

Azdırıcı Yan Etkileri

Azdırıcı yan etkileri var mıdır sorusu da akla gelen sorulardan biridir. Her ne kadar ister arttırma özelliği olsa da çeşitli yan etkileri de bulunmaktadır. Özellikle aşırı kullanımda yan etkiler ortaya çıkmaktadır. Yan etkilerinin yanında zorla ya da habersiz kullandırılması konusu da önemli bir konudur. Zorla ya da habersiz kullandırmak suçtur. Bu nedenle kimseye rızası dışında kullandırmamak gerekmektedir.

Azdırıcı ya da istek arttırıcıların olumsuz yan etkileri ise oldukça azdır. Kullanımdan sonra bazı ruhsal sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir.

  • Pişmanlık
  • Depresyon
  • Değersiz hissetme

Bu gibi durumlar genellikle olmayan ama bazı kimselerde ortaya çıkan yan etkilerdendir. Birçok kimsede görülen yaygın yan etkileri ise şunladır.

  • Baş ağrısı
  • Mide bulantısı
  • Uyku bozukluğu
  • Baş dönmesi

Bu sorunlar her ne kadar yaygın görülen yan etkiler olsa da kullanıcıların büyük bir çoğunluğu bir sorun yaşamamaktadır. Ancak bu tür durumların ortaya çıkmaması için kullanım talimatının iyi okunması gerekmektedir.

Azdırıcı Ürünleri Kimler Kullanabilir?

Bu ürünler 18 yaş üstü herkes tarafından kullanılabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus her iki cinsiyet için farklı ürünlerin satıldığıdır. Çünkü erkek ve kadın anatomisi farklıdır ve farklı şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle her cinsiyet kendine göre üretilen üründen kullanmak durumundadır. Yanlış kullanım sonucunda sorunlar otaya çıkabilmektedir.

Azdırıcı Fiyatları

Azdırıcı fiyatları konusu da merak edilen konulardan biridir. Bu ürünler birçok firma tarafından üretilmekte ve satışı yapılmaktadır. Bu nedenle her firmanın kendine göre fiyat politikası bulunmaktadır. Ancak her ne kadar farklı firmalar üretse de ortalama bir fiyat bulunmaktadır. Bu fiyat üzerinden kendinize uygun olanı tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

Her firmamın kendi fiyat politikası bulunmakla beraber, piyasaya göre çok uygun fiyatlı ürünler de bulunabilmektedir. Ancak bu ürünler genellikle sahte ya da sağlıksız ürünler olmaktadır. Bu nedenle satışı yapılan ürünlerin onaylarına ve belgelerine bakmak gerekmektedir. Bunun yanında eczane ya da resmi satış kanalları üzerinden almak en iyisi olacaktır. Bu yerler dışında olan alanlar sorunlara yol açabilir.


  Kadın Damla

Önerilen Ürünler

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Bayan Azdırıcı Damla

Estrogenolit Damla | Estrogenolit Bayan AzdırıcıEstrogenolit bayan istek artırıcı damla ve hap bilin..

149TL

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla

Füzyon Bayan Damla | Fuzion Sex DropsFuzion Sex Drops veya Türkçesi Füzyon damla bayanları..

199TL

Lady Era Damla

Lady Era Damla

Lady Era Damla Lady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fazla tercih edilen Lady Era hap..

149TL

Blue Drops Bayan Damla

Blue Drops Bayan Damla

Blue Drops Bayan DamlaBlue drops bayan azdırıcı damla Almanya dan ithal bir üründür. Bayan azdırıcı ..

79TL